CO JE IKIGAI KOUČINK?

V rámci 3 měsíční individuální spolupráce jsme vám opravdovou podporou a parťákem na vaší cestě k Ikigai. Aktivně reagujeme a vytváříme prostor potřebný pro vaše konkrétní posuny.

Niterní sebepoznání je základní stavební kámen každého člověka. Skrz vlastní metodiku Ikigai USP se dostaneme k samotnému jádru vás samých, a díky této hloubkové instrospekci se uvidíte v tom pravém světle. Na konci procesu znáte své unikátní pole, získáte nový sebenáhled, jste ztotožněni se sebou sama a máte obrovskou chuť a odvahu dělat kroky, které vás dovedou tam, kam opravdu chce.

Služba je určena pro lidi, kteří

Jak to celé funguje?

Ikigai koučink se může u každého kouče/koučky mírně lišit. Zpravidla ale můžete očekávat tento postup:

VYBERTE SI SVého IKIGAI průvodce A DOMLUVTE SI ÚVODNÍ SETKÁNÍ ZDARMA, KDE PROBERETE VAŠI SITUACI A KONKRÉTNÍ PŘÍNOSY PRÁVĚ PRO VÁS.

VYBERTE SI svého IKIGAI průvodce A DOMLUVTE SI ÚVODNÍ SETKÁNÍ ZDARMA, KDE PROBERETE VAŠI SITUACI A KONKRÉTNÍ PŘÍNOSY PRÁVĚ PRO VÁS.

Ikigai koučové a průvodci:
Jitka Zoderová

Jitka Kolářová

Online / Praha a okolí

jana sluchátka (3)

Jana Staňová

Online / Dublin / Irsko

Andrea Mališová

Andrea Mališová

Online / Frýdek-Místek

Lucie Deptová

Online / Brno / Praha

Ikigiais - Medailonky

Marcela Kokoliová

Online / Praha / Uherské Hradiště

Jan Heyrovský

Jan Heyrovský

Online / Praha / Pardubice / Beroun

Jana Jarolimova

Jana Jarolímová

České Budějovice / Online

Lucie Šustrová 2

Lucie Šustrová

Online / ČB / Písek / Prachatice / Strakonice

Marcela-Zmeskal

MARCELA ZMEŠKAL

Online / Praha / Praha - východ / Čerčany

Monika Deakova

Monika Deáková

Online / Ostrava / Beskydy

Monika Urbanová

Monika Samasery

Online / Hurgháda (Egypt)

renata-grezova

Renata Grežová

Online / Ústecký kraj / Mělník

renata-grezova

Renata Grežová

Online / Ústecký kraj / Mělník

Nevíte, koho si vybrat?

Napište nám, jaká je vaše aktuální situace, jaké hlavní téma řešíte a s čím byste chtěli prostřednictvím Ikigai procesu pomoci. Zveřejníme to v naší databázi koučů a koučové, kteří mají aktuálně kapacitu a specializují se na vaše téma se vám sami ozvou.

seznam certifikovaných ikigai průvodců

Adela Fiľarská, Andrea Mališová, Aneta Dušková, Aneta Uhrová, Anna Kovacs Sütőová, Denisa Strapinová, Denisa Žežulková, Eliška Králová, Hana Doležalová, Helena Hůrková, Ivana Štefková, Jan Heyrovský, Jana Bičanová, Jana Galečková, Jana Jarolímová, Jana Knechtová, Jana Peffková, Jana Staňová, Jana Zajícová, Jitka Tůmová, Jitka Tužová, Julie Válková, Kateřina Kaluginová, Kateřina Machek, Klára Chlumská, Krčílková Šárka, Lenka Převorová, Liliana Balunová, Lucie Dědková, Lucie Deptová, Lucie Horenská, Lucie Mucalová, Lucie Váchová, Lucka Šustrová, Marcela Kokoliová, Marcela Zmeškal, Markéta Císařová, Martina Šimůnková, Martina Vondrušková, Michaela Doležalová, Michaela Zdráhalová, Monika Deaková, Monika Samasery, Nikola Hodovská, Niky Melia, Olga Fenclová, Pavla Procházková, Pavla Zia Žembery, Pavla Žižková, Pavlína Mariánková, Pavlína Provazníková, Petra Alvaréz Velasquez, Petra Kubrová, Renata Eiglová, Renata Grežová, Veronika Pačesová, Zdeňka Klímová, Zuzana Zeidlerová

chcete se také stát 
certifikovaným ikigai průvodcem?

Přihlaste se do výcvikového programu a získejte všechny potřebné dovednosti a know how. Připojíte se tak k dalším ikigai ambasadorům a společně budeme naplňovat misi “Více lidí na svých místech”.