O nás

Jsme místo, kde se zrodilo Ikigai po Česku. Baví nás kombinovat japonský přístup se západním pojetím a opírat je o vlastní zkušenosti. Tvoříme smyslu-plné společenství, jehož cílem je provázet vás k hlubokému poznání sebe sama, abyste mohli objevit a realizovat svůj potenciál.

Naši misi “VÍCE LIDÍ NA SVÝCH MÍSTECH” naplňujeme skrze výcvik Ikigai ambasadorů a skrze Ikigai koučink.

Aktivně pracujeme na proškolení 1000 Ikigai ambasadorů do roku 2027 v ČR a SK. Skrze naše vzdělávací a koučinkové programy prochází ti nejlepší koučové, experti a lektoři na Ikigai, kteří své Ikigai také žijí.

IKIGAI'S V ČÍSLECH

kdo za ikigai's stojí

Jitka Kolářová

Jsem autorka projektů, certifikovaná koučka a milovnice přirozeného prodeje. Jsem původně ze světa startupů a obchodu. Ze světa, kde se úspěch měřil čísly a růstovou křivkou. Dnes ho měřím skrz smysl a ikigai v každodenních maličkostech. V roce 2017 jsem prodala svou firmu a začala jsem dělat workshopy, pracovat s klienty, vést kurzy, skrz které si ujasnilo své Ikigai 1000+ lidí, zažila Ikigai v Japonsku, proškolila s týmem další kouče a lektory (52). Jsem v Ikigai's garantkou naplňování mise - Více lidí na svých místech. Podporujeme zde kouče a ambassadory v propisování Ikigai do svých bublin, sfér a konání.

AnetaUhr

Jsem certifikovaná životní, kariérní a Ikigai koučka a také nadšená podporovatelka štěstí a svobody v práci i životě. Koučování a rozvíjení potenciálu lidí je mé Ikigai, kterému se naplno věnuji od roku 2019. Tehdy se u mě syndrom nedělního odpoledne zintenzivnil a já si musela přiznat, že mi zaměstnanecký poměr přestal dávat smysl. Předchozích 8 let jsem se intenzivně věnovala online marketingu, vedla jsem marketingové a PR týmy, rozvíjela různé online projekty a poskytovala marketingové poradenství firmám. I na mé koučovací cestě je marketing něco, co si ráda ponechávám, jen ve svobodnější formě. V Ikigai's jsem garantkou oblasti rozvoje projektů a potenciálu lidí.

Jitka Tůmová

Miluju učení se, sdílení know how a zkušeností a předávání to dál. Jsem certifikovaná Gestalt koučka, Ikigai koučka, NLP practitioner (neurolingvistické programování) a facilitátorka. Mám přes dvacet let zkušeností z firemního prostředí, kde jsem vedla tým komunikace a marketingu, byla tiskovou mluvčí a interní koučkou. Nyní pomáhám ženám i mužům v osobním a profesním rozvoji, a také týmům v rozvoji týmové spolupráce a firemní kultury. Podporuji začínající kouče a konzultanty v dovednostech a sebevědomí. V Ikigai’s jsem garantkou vzdělávacích programů a mentorkou koučů ve výcviku Ikigai.

eliska-kralova-nova

Jsem Ikigai koučka a PSYCH-K® facilitátorka. Jedna má část miluje tvoření, grafiku a design, zatímco mé druhé já si libuji v číslech, tabulkách, přehlednosti a jasných strukturách. V součtu jsem ženou mnoha zájmů a mám za sebou celou škálu pracovních zkušeností od podnikání v roli celostní nutriční terapeutky, přes grafiku a tvorbu webů až po datovou analytičku a týmovou manžerku v korporátu. Díky Ikigai jsem si uvědomila, že všemi těmito zkušenostmi se prolíná láska k lidem, vzájemnému sdílení, podpoře našich potenciálů a spolutvoření smysluplných projektů. V Ikigai’s si tyto své srdeční záležitosti krásně propojuji napříč různými týmy a projekty.

HODNOTY, NA KTERÉ SE U NÁS MŮŽETE SPOLEHNOUT

Bez názvu-1

LASKAVOST

Bez názvu-1

SVOBODA

Bez názvu-1

SDÍLENÍ

Bez názvu-1

INTEGRITA

ZE ŽIVOTA IKIGAI'S

Kontaktní údaje

Kontakty na jednotlivé členky Ikigai’s najdete zde.

Obchodní údaje
IČO: 76243974
Jitka Kolářová
Družstevní 3
Brno, 621 00