TOP 10 KOUČOVACÍCH OTÁZEK

KTERÉ PROBOUZÍ SMYSL V ŽIVOTĚ

Chtěli byste mít své osobní ikigai?

Tady je několik způsobů, jak se s námi můžete na ikigai cestu vydat hned teď. 

Online program
prodej online kurz ikigai

Skvělá přípravka pro ikigai výcvik koučů. Pokud jste nadšenci do (sebe)vzdělávání, a chcete začít studovat tématiku Ikigai, můžete vstoupit do online programu TVOŘTE SI SVOU IKIGAI CESTU, ve kterém získáte ucelené know-how o Ikigai principech a mnoho praktických cvičení, které lze použít v praxi – vaší osobní nebo s vašimi klienty.

Ikigai výcvik koučů/průvodců
iki-vycvik

Chcete být podporou lidem v sebepoznání? Pracujete rádi s lidmi do hloubky?
Chcete provázet lidi k naplněnému životu?
Přihlaste se do ikigai výcviku pro kouče, průvodce, konzultanty, lektory, CEO a lidi ve vedoucích i pomáhajících profesích.

Ikigai koučink
_DSC9464

V rámci 3 měsíční individuální spolupráce je vám ikigai kouč opravdovou podporou a parťákem na vaší cestě k Ikigai. Aktivně reaguje a vytváří prostor potřebný pro vaše konkrétní posuny. Skrze metodiku Ikigai USP se dostanete k samotnému jádru vás samých. Stačí si vybrat svého ikigai průvodce a zarezervovat si úvodní schůzku zdarma.

Ikigai workbook
3

Objevujte své Ikigai sami. Sestavili jsme pro vás workbook, který vás dovede k vytvoření vlastního ikigai diagramu. Prozkoumáte témata – co milujete, v čem vynikáte, co svět potřebuje a za co můžete dostat zaplaceno. Rozhodněte se najít své opravdové místo.