Mgr. Marcela Zmeškal

“Každý člověk má v sobě jedinečnost a já věřím, že je důležité tuto jedinečnost objevit a žít.”

Něco o mně:

Mým posláním je být zrcadlem, které pomáhá ostatním najít svou energii a žít zdravý a smysluplný život.

Nasloucháním tichému hlasu Intuice a propojuji ho s IKIGAI smyslem života, který pro mě znamená tajemství dlouhověkosti v energii, zdraví a radosti. 

Mé srdce je otevřené pro podporu druhých, vždy se snažím objevovat nové perspektivy a hlubší smysl za zdánlivě obyčejnými věcmi. Mým posláním je předávat funkční pozitivní dovednosti jako IKIGAI koučka.

Lektorka Školy Intuice, Sociální a neverbální komunikaci, Hatha jógy, Mental Fitness, Rodinné a vztahové Mediace. 

To vše je má láska a můj život zároveň. Nesoudím a nehodnotím. Provázím ženy, muže, rodiče i děti, malé i firemní skupiny online i osobně. Ukazuji vám vlastní potenciál, dary a talenty.  

Učím sebe i své klienty sebelásce, sebeúctě, jak být tvořivý a autentický, laskavý, hrdý a žít přitom radostný a zároveň smysluplný zdravý život. Klienti mi ukazují, že tímto transformačním a funkčním profesionálním IKIGAI procesem propojeným s Intuicí, tak mohou předávat sami sobě a světu svůj jedinečný příběh života v souladu srdce ♥️ a mysli 🧠.

Těším se i na váš příběh. 

Spolu najdeme poklad, který se v Tobě ukrývá. ♥️

MÁ IKIGAI MANTRA:

Jsem žena s duší, se srdcem na dlani. Fascinována životem, vytvářím důvěrný a harmonický prostor plný energie jak pro sebe i své klienty. To je moje láska to je moje IKIGAI.

Místo:

Online | Praha | Praha – východ | Čerčany

CENA:

18 000 Kč

VIDEOMEDAILONEK: