Marcela Kokoliová

„Dokážeš všechno, co chceš.“
Něco o mně:

Jsem certifikovaný lektor Kops Method® Životní mapy, Ikigai kouč a super ambasador Tygřího světa.
Narodila jsem se v roce 1982 v Uherském Hradišti a už od malička mě přitahovala práce s lidmi.

Manželství s psychopatem a narcisem bylo plné násilí (psychické, fyzické, sexuální a finanční). Řešení  problémů jsem hledala u několika osob nabízející psychologickou či jinou pomoc, většinou neúspěšně nebo jen krátkodobě.

Až setkání s terapeutkou (dnes již kolegyní) Vlastou přineslo konečně změnu. Neuposlechla jsem církev v manželství vytrvat a utekla jsem. Vlasta byla mou terapeutkou, koučkou a průvodkyní na cestě k lepšímu životu. S každou mapou mi docházely souvislosti a mozek dostával nové nastavení, můj život se rychle měnil.

Vystoupila jsem z role oběti a vzala zodpovědnost do svých rukou. S životními mapami mají zkušenosti i mé děti (2005, 2008 a 2010). Ať už řešily rozvod, stěhování nebo kam na školu, vždy jim mapy přinesly úlevu, jiný pohled na situaci nebo nové řešení.

Protože Životní mapy byly jedinou metodou, která mi pomohla ve velmi těžké situaci, své nadšení jsem proměnila v práci a sama se stala terapeutem Životních map.

Ikigai koučink je lehká forma práce s otázkami a skvěle se doplňuje s životními mapami.
Životní mapy postaví dům (váš nový život) na pevných základech a ikigai koučink dům naplní radostí a spokojeností. Váš nový život bude VÁŠ.

Naslouchám, čtu mezi řádky, mluvím jazykem klienta a podporuji ho ve snech, které jsou postavené na základech zdravého vnitřního světa.

Na případné hlubší téma nabízím navíc koučovací hodinu (60 min) zdarma.

MÁ IKIGAI MANTRA:
Pomáhám lidem najít jejich radost skrze otázky a poznávání sebe sama.
Místo:

Online | Praha | Uherské Hradiště

CENA:

6 000 Kč

VIDEOMEDAILONEK:

Kontaktujte mě

Pokud se chcete dozvědět více, kontaktujte mě na tomto e-mailu nebo telefonicky
776 100 189.