Ikigai fest 2023 | DEN 5

Koučování srdcem

ikigai-koucovani-srdcem-tyrkys-pruhl

Ikigai fest 2023

Koučování srdcem

DEN 5

Jak být nástrojem pro nejvyšší dobro všech zúčastněných

Nezobrazuje se vám video? Klikněte tady.

S Evou se bavíme o tom, v čem je její styl práce s lidmi specifický a jiný. Jak probíhá její příprava, průběh a dojezd s jejími mentees nebo skupinami? Jak vypadá aktivní odevzdání? Jak pomáhá lidem k napojení na hlubší emoce? Co znamená být nástrojem pro nejvyšší dobro všech zúčastněných a jak to prakticky probíhá? Užijte si dnešní rozhovor, který nasytí vaši duši.

eva vejvodová

Spoluzakladatelka Evolucio, průvodkyně lidí a týmů k novým formám spolupráce. Spolupráce, která je založená na důvěře, otevřenosti, laskavosti, osobní zodpovědnosti a sdílení moci v přirozené hierarchii znalostí a zkušeností.

Jak na nové projekty udržitelně

„Když člověk udělá jednu změnu, otevřou se další vesmíry,“ říká Irena, se kterou jsme si povídaly o změnách, těch životních – profese, ale i domova. Z Prahy se s mužem přestěhovali do Českého Švýcarska, kde je proslulá jako jógová terapeutka a propojovatelka lidí a světů. Region podporuje nejrůznějšími aktivitami. Jaký životní vzorec pomáhá Ireně realizovat další a další projekty? Jak si vybírá, kterým impulsům říct ano a kterým ne? A přidává taky pár tipů, jak začít nový projekt bez zahlcení, a jak dostává energii nazpět.

irena kubicová

Věnuje se jógové terapii, vzdělávacím a charitativním projektům. Už jedenáct let úspěšně pořádá konferenci Prolínání světů a je iniciátorkou projektu Young Friendly Region, který zapojuje aktivní mladé lidi. Se svým mužem Alešem vybudovali penzion Bohemian Cottage v Českém Švýcarsku.

dnešní BONUS

Jak uchopit Ikigai prakticky

Tipy od certifikovaných Ikigai kouček

VÍTE, ŽE...?

…humor pomůže odblokovat začarovaný kruh a dokáže uvolnit úzkost?

sdílejte ve FB IKIGAI SKUPINě