Renata Grežová

Žijte své životní hodnoty svobodní a zdraví.
Něco o mně:

Můj život mi sám píše knihu “Jak žít svůj naplněný život.” Více než dvacet let se věnuji seberozvoji a miluji vzdělávání a předávání toho prožitého dál. Nyní pracuji jako vrchní zdravotní sestra v domácí péči. Tato práce je pro mne posláním, na které jsem si musela sama přijít neustálou prací na sobě. Sedmnáct let jsem pracovala mimo zdravotnictví, poznávala jsem firemní prostředí, pracovala jako obchodní zástupce a časem ve vedoucích pozicích několika obchodních firem. Během této praxe jsem na sobě neustále pracovala, prošla mnoha vzdělávacími kurzy, jak firemními, tak i seberozvojovými. Vystudovala jsem vysokou školu, obor personalistika a management.

V posledních pěti letech pracuji ve zdravotnictví, které mi ukazuje, jak důležité je mít silnou empatii, sociální komunikaci, důvěru, bezpečný prostor, být nápomocná a pečovat o umírající a terminálně nemocné pacienty, které doprovázím na druhou stranu. Moji seniorští klienti mi ukazují, že pokud život žijeme, nejenom přežíváme, tak nás to posouvá neustále dál a být sami sebou.

Mojí celoživotní cestou je seberozvoj, a to je to, co mě neustále posouvá dál.
Poslední rok jsem prošla dvěma výcviky koučinku. Jsem kouč a Ikigai certifikovaná koučka. Moje Ikigai jsem JÁ, moje zdraví, životní hodnoty a sebehodnota jsou mým smyslem života.

Pokud se mnou chcete začít psát i Vaši životní knihu, najít své Ikigai, tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Váš příběh.

S láskou a úctou Renča

MÁ IKIGAI MANTRA:
Mé životní hodnoty žiji ve zdraví, svobodě a tím dodávám energii své sebehodnotě.
Místo:
Online | Ústecký kraj | Mělník
CENA:

12 000 Kč 

VIDEOMEDAILONEK: