Pavla Procházková

“Více tvé esence do každého tvého dne…”
Něco o mně:

Jsem původní profesí právník, který si připustil svou vysokou citlivost a i přes svůj silný program výkonu a touhu něčeho dosáhnout, svou citlivost přijal, dal jí ve svém životě prostor, přestal dělat věci, které jdou proti ní, a ona mu na oplátku vydala své nemalé dary. Moje cesta vedla přes hledání sebe sama, započetí psychoterapetického výcviku až k absolvování výkonových i nevýkonových koučovacích výcviků. To všechno pro to, abych našla způsob jak stát po boku lidem, kteří hledají sama sebe, svou pravdu, a to mnohdy navzdory praktičnosti a tomu, co od sebe vždy očekávali. Jsem takový norník, který ve stínu hledá skryté dary a poklady, ať už u sebe nebo u druhých.

To, co mě v koučinku charakterizuje, je laskavost a pátrání po opravdovosti a vlastní nezaměnitelné esenci, každého jednoho klienta, neboť věřím, že právě esence člověka, jeho podstata, je určujícím střípkem skládačky, od které se odvíjí celé naše bytí a jeho spokojenost. A že této své podstatě bychom měli zůstat věrni, pokud máme žít šťastně.

Baví mě hledat a nabízet lidem jiný pohled na ně samé, protože to, jak jsme zvyklí na sebe nahlížet, je často naše největší klec, za kterou nejsme schopni vyjít. Jiný horizont, jiná perspektiva, jiné možnosti.

Podporuji, doprovázím a nabízím jiné pohledy na témata radostná, krásná, ale taky na ta, které bychom raději neměli. A v takových se obvykle vyskytují ty největší “obratné uzlíky” a zdroje, které jsme původně hledali někde úplně jinde.

MÁ IKIGAI MANTRA:
Cestou necestou ke své opravdovosti a naplnění.
Místo:

Online | Olomouc a okolí | Příbram a okolí

CENA:

12 500 Kč

Kontakty:

Kontaktujte mě

Pokud si chcete domluvit úvodní schůzku, kontaktujte mne prosím na LinkedIn.
Odkaz zde.