online kurz

VÁŠ ŽIVOT V IKIGAI STYLU

Japonská moudrost dlouhověkých stojí na 5 pilířch Ikigai. Pojďte je prakticky propsat do života a utvářet si své prostředí, které nepodléhá módním trendům.

online kurz

VÁŠ ŽIVOT

V IKIGAI STYLU

Japonská moudrost dlouhověkých stojí na 5 pilířch Ikigai. Pojďte je prakticky propsat do života a utvářet si své prostředí, které nepodléhá módním trendům.

Vytvořte si Ikigai prostředí, které je na míru právě vám.

A staňte se vzorem svým dětem, blízkým i společnosti.

LIA_5816

Představte si svůj život jako krásnou mozaiku, kde váš jedinečný životní účel vzniká spojením vášně, schopností, zájmů a hodnot. To je Ikigai. Je to cesta k tomu, abyste se cítili spokojeně a harmonicky v každodenním životě. Máme pro vás skvělou zprávu: Svůj Ikigai životní styl si můžete sami vytvořit!

Představte si svůj život jako krásnou mozaiku, kde váš jedinečný životní účel vzniká spojením vášně, schopností, zájmů a hodnot. To je Ikigai. Je to cesta k tomu, abyste se cítili spokojeně a harmonicky v každodenním životě. Máme pro vás skvělou zprávu: Svůj Ikigai životní styl si můžete sami vytvořit!

Nebuďte obětí rutiny a společenských módních trendů, ale naučte se definovat svůj unikátní Ikigai životní styl.

PROČ SE VYDAT NA CESTU K VAŠEMU IKIGAI STYLU?

Kurz vám poskytne cenné know how, nástroje a techniky, vycházející z 5 pilířů Ikigai, které vám umožní vymanit se z kolotoče úkolů a povinností. Detailně vás povede k tomu skutečně důležitému, abyste na konci svého života byli hrdí na to, jaký život jste žili.

Představte si život, ve kterém:

POZOR: Vedlejším efektem toho všeho je ÚLEVA a UVOLNĚNÍ.

v kurzu detailně projdeme témata založená na pilířích ikigai:

Naladění do atmosféry Ikigai

Získáte znalosti o Ikigai, japonské moudrosti dlouhověkých, a navnímáte si jeho atmosféru, abyste kurzem procházeli v Ikigai naladění. Zmapujete si také svoji startovní pozici, abyste na konci kurzu mohli porovnat výsledky.

Podpora klidu a uvolnění

Naučíte se vnímat naplnění a klid v okamžicích, kde by vás to do teď možná ani nenapadlo.

Snížení tlaku

Uvěříte, že málo je více. Začněte s málem a objevte, jak můžete dosáhnout mnohem víc. Malé kroky se stanou vaším průvodcem k jednoduššímu a šťastnějšímu životu.

Podpora vděčnosti a naplnění

Zbavíte se nastavení, že podmínkou štěstí jsou velké události a úspěchy. Právě toto bývá často transformačním zážitkem.

Zmírnění stresu a vnitřního pnutí

Nastavíte si pokorné srdce, které bude podporovat a inspirovat v první řadě vás. Chyby a nedokonalost můžou být mnohem víc sexy, než si myslíte. 

Nastolení rovnováhy v klíčových oblastech

Rovnováha není jen o rozdělení času mezi prací a odpočinkem. Získáte nový pohled, jak si nastolit harmonii – v životě, energii i vztazích.

Čekají na vás také hodnotné bonusy
  • Wabi Sabi
  • Tipy od Japonců na zmírnění stresu
  • Technika pro zmapování vašich vztahů
  • Improvizační cvičení pro uvolnění se
  • Uvolnění skrze intuitivní tanec
  • a další
CO VÁM ABSOLVOVÁNÍ KURZU PŘINESE
KURZ JE URČEN PRO VÁS, POKUD
KURZEM VÁS S NADŠENÍM PROVEDOU

Certifikovaná životní, kariérní a Ikigai koučka a také nadšená podporovatelka štěstí a svobody v práci i životě. Koučování a rozvíjení potenciálu lidí je mé Ikigai, kterému se naplno věnuji od roku 2019. V Ikigai’s jsem garantkou oblasti rozvoje lidí i projektů.

Certifikovaná Gestalt koučka, Ikigai koučka, NLP practitioner (neurolingvistické programování), mentorka koučů a facilitátorka. V Ikigai’s jsem garantkou vzdělávacích programů. Miluju učení se, sdílení know how i zkušeností a předávání to dál.

Certifikovaná koučka, iniciátorka společenství Ikigai’s a milovnice přirozeného prodeje. Po prodeji mojí firmy jsem si nadělila volný rok, který mě přivedl k filozofii Ikigai. Rozhodla jsem si to nenechat jen pro sebe, a tak si skrze mé projekty ujasnilo své Ikigai 1000+ lidí.

Pojďte tvořit svět, kde vy píšete pravidla.

Už se nemusíte podřizovat společenským normám nebo okouzlujícím, ale prchlavým trendům. Vytvořte si život, který je pravdivý a jedinečný jen pro vás.

váš život v ikigai stylu

online kurz pro pokročilé

mock-up
5 900 Kč
nyní za startovací cenu

Kurzem si procházíte svobodně, svým vlastním tempem, nemusíte být v určený čas na určeném místě. Užívejte si ho s klidem a chutí tak, jak je pro Ikigai typické.

CO o kurzu říkají jeho absolventi?

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Fandíme svobodě. Proto vám po zaplacení kurzu e-mailem přijdou přístupové údaje do členské sekce, kde najdete kompletní videa. Všechny sekce budete mít dostupné hned od začátku a můžete si je proto procházet podle sebe, ve svém vlastním tempu.

Přístup do kurzu budete mít po dobu 3 let od vstupu.

Online kurz nemá časový harmonogram. Procházíte si jej sami, dle svých časových možností. Záleží tedy jen na vás, za jak dlouho kurz projdete.

Kurz obsahuje úvodní seznámení s programem a poté 7 tématických Ikigai sekcí, během kterých budete tvořit svůj Ikigai styl. V každé sekci najdete videa,  praktické průvodce a vytvoříte kus své Ikigai mapy. Těšit se můžete na meditaci i hodnotné bonusy. 

Otevřenou mysl, chuť objevovat a upřímnost k sobě. Hodit se také bude tiskárna, abyste si vytiskli průvodce a svoji Ikigai mapu.