VÝCVIKOVÝ program

Výcvikový program

Logo - Ikigai - Kurz

IKIGAI KOUČ/KA
Podzim 2022

Právě probíhá druhý běh výcviku. Zajímá tě, až bude vyhlášen nový termín?

IKIGAI

KOUČ/KA
Podzim 2022

Právě probíhá druhý běh výcviku. Zajímá tě, až bude vyhlášen nový termín?

Jedinečný výcvik pro kouče, průvodce, konzultanty, lektory a pracovníky v pomáhajících profesích

Přihlašte se do 3měsíčního programu a získejte metodiku

Ikigai USP a všechny potřebné dovednosti právě teď!

Začínáme 26.10.2022 a pro 16 z vás je právě připravený tento online běh.

Nově otevíráme skupinu i pro muže.

Ikigai je japonský koncept hledání smyslu života. Slovo zastřešuje oblast hledání smysluplného směru nebo smyslu života a s tím spojených činností, vedoucích k pocítění ikigai, tedy pocitu uspokojení se smyslem života.

USP neboli Unique Selling Proposition je výraz ze světa marketingu a znamená „to, co má naše značka a ostatní ne“, jedná se o unikátní vlastnost, která odlišuje od ostatních, a je zároveň relevantní pro cílovou skupinu.

Pomozte lidem objevovat jejich skutečnou podstatu a smysl.
Je vás potřeba!

Nejdřív si ale přečtěte o této typické situaci, která se děje našim klientům …

Veškerá transformace začíná důkladným uvědoměním si sebe sama.

Dnešní doba je zrychlená. Denně na nás míří tolik sdělení, požadavků druhých a nabídek, že se v tom můžeme snadno ztratit. Většina lidí jede na autopilota, víc než je zdrávo a tak se velmi často stává, že se jednoho dne probudíme a s hrůzou zjistíme, že jsme někde, kde vůbec vlastně nechceme být. Jak se to stalo?

Proč dělám práci, která mě vůbec nebaví a nevidím v ní smysl? Proč mi moje denní aktivity berou veškerou energii? Proč mě všichni kolem štvou? Proč mám chuť ze svého života neustále unikat? Proč mám pocit, že jsem tu možná úplně zbytečně? Proč mě nikdo neocení?

Takové otázky napadají více lidí, než si myslíme. Něco v životě zkrátka neladí.

Ta situace je mnohdy jeví jako bezvýchodná, ke změně nám chybí sebevědomí, odvaha i vize a směr, kam vlastně vykročit. V životě se nám dějí různé situace, které nám způsobily bolest a my se přes ně nemůžeme přenést. To všechno nás drží na místě a my se pořád motáme v kruhu. 

V této chvíli by nám ohromně pomohla podpora někoho, kdo by nás uviděl v jiném světle a úhlu.

Někoho, kdo:

“I malý klíč může otevřít velké dveře.”

Ikigai koučink je klíčem.

Ikigai kouč/ka je tím člověkem. 

Hloubkovou introspekci bychom si měli dopřávat minimálně jednou za 7 let. A tento proces je skvělým nástrojem.

Oproti jiným nástrojům sebepoznání je unikátní svou niterní hloubkou, kde se snoubí duše i rozum.

Je vhodný pro mírně i více pokročilé.

Jitka kurz 16

Jitka Zoderová

Jsem autorka projektů, certifikovaná koučka a milovnice přirozeného prodeje. Před pár lety jsem kvůli okolnostem prodala firmu, která pro mě hodně znamenala.

Každý den jsem pak usilovně přemýšlela, co se sebou a životem dál. Bylo to velmi těžké období. Až jednoho dne jsem narazila na slovo Ikigai. Začala ho studovat do hloubky, testovat na sobě a díky tomu znovu objevila sebe a svůj další směr.

Najednou jsem věděla kam a proč vykročit. A můj život dostal úplně novou šťávu. 

Rozhodla jsem si to know-how, které mi tak dlouho trvalo nabýt, nenechat jen pro sebe.

Začala jsem dělat workshopy, pracovat s klienty, vést kurzy, skrz které si ujasnilo své Ikigai už 900+ lidí, zažila Ikigai v Japonsku na Okinawě a momentálně pomáhám ostatním objevovat jejich poslání a hledat jedinečné cesty k jeho realizaci ve fyzickém světě.

Jsem iniciátorkou společenství Ikigai’s, které tvoří prostor pro nacházení smyslu. 

Můj výcvikový tým

Jitka Tůmová

Životní a profesní koučka, trenérka, mentorka komunikace. Vaše nadšená podporovatelka v dovednostech a sebedůvěře.

Lucie Deptová

Lektorka, koučka a terapeutka zaměřená na práci s tělem a dotykem. Nadšená průzkumnice života, láskyplná průvodkyně druhých a fanynka evoluční spolupráce.

Druhý běh výcviku Ikigai koučů právě probíhá. Pokud tě zajímá, až bude nový termín kurzu, dej nám o sobě vědět.

Co obnáší metodika USP?

Metodika Ikigai USP je ucelená metoda, která provádí člověka během 5 sezení hloubkovou introspekcí. Výchozí pozice je člověk, který neví, v čem je dobrý, nezná své možnosti, stojí na místě nebo se točí v kruhu a nemá příliš velkou důvěru v sebe sama. Během procesu se učí ladit sám na sebe, společně mapujeme osu jeho života a odhalujeme slepá místa. Koučovaný se na sebe dívá novýma očima. Objevujeme kam ho to vede, definuje si své osobní životní hodnoty. Člověk na konci procesu zná své unikátní hrací hřiště, získá nový sebenáhled, je ztotožněn se sebou sama a má obrovskou chuť dělat kroky, které ho dovedou tam, kam potřebuje. Pro úspěšné dokončení je zapotřebí klientova plná pozornost na proces a také vytvoření prostoru od kouče, který vkládá svou maximální způsobilost.”

Rozšíření znalostí o metodiku Ikigai USP se hodí pro:

Připoj se do našeho MOAi týmu a staň se hybnou silou pro udržitelnou budoucnost, kde je ještě více lidí na svých místech.

Měla jsem sen o uskupení podobně laděných lidí, kteří mají vášeň v sebepoznání a společně děláme zásadní službu společnosti. Ze snu vznikla konkrétní vize, která se překlápí do reality. Připoj se právě teď a žij svůj dreamjob!

Rozhodla jsem se dát dohromady ucelenou metodiku a předávám ji se všemi zkušenostmi získanými za poslední roky, spolu s úspěšně dokončeným výcvikem v první půlce roku 2022, dalším zapáleným lidem. 

Výcvik obsahuje:

1. Ladění se na optiku Ikigai
2. Co miluješ
3. V čem vynikáš
4. Co svět potřebuje
5. Za co dostaneš zaplaceno
6. Kdo opravdu jsi

Ikigai sekce:

Marketingovo-prodejní sekce:

Ikigai sekce:

Marketingovo-prodejní sekce:

Podpůrná sekce:

Bonusová sekce:

Videa s hosty:

Podpůrná sekce:

Bonusová sekce:

Videa s hosty:

Po absolvování tohoto komplexního výcviku budeš mít v rukou fungující nástroj sebepoznání, po kterém je na trhu velká poptávka. Návratnost investice již po 3 klientech.

Cena kurzu: 44.000 Kč

(možnost až tří splátek)

Výhodná cena do 16.9.2022: 39.000 Kč

Chceš se dozvědět více o Ikigai?

z kurzu objev své Ikigai za 33 dní, 2020

Reference

“Do výcviku jsem přišla se záměrem nahlédnout do procesu nacházení smyslu. Tvoří pro mě nedílnou součást resilience, otevírání se světu a vzkvétání. Objevila jsem léčivou moc spojenou s procházením jednotlivých kruhů a finálním dosednutím “kdo opravdu jsem”. Je to zkušenost k nezaplacení. Největší přidanou hodnotou pro mě bylo společenství bytostí spojených společným záměrem, připadala jsem si jak včela v úlu.”

Ivana Štefková

“Do výcviku jsem přicházela s přáním proniknout do procesu ikigai, zažít podpůrnou komunitu žen s respektem k jinakosti, projít hlubším sebepoznáním a proniknout do on-line podnikání. První tři se naplnily na 100%. On-line prostor je pro mě stále výzvou, ale píšu zatím:-). Hlavně jsem našla své místo, ženy do Ikigai dream teamu, první praxi s koučováním a novou dimenzi tance díky Niky Melia. Největší hodnotou pro mě bylo a je patřit do skupiny úžasných žen, být součástí mise: Co nejvíce lidí na správném místě a prostor na hlubší sebepoznání a možnost sdílení během procesu a taky průvodce ikigai procesem. Doporučuji výcvik na 200%.”

Lenka Převorová

“V Jitce se snoubí osobní zkušenost na poli úspěšného podnikání s jemnou a přirozenou esencí ženy. Výcvik pro mne byl objevnou stezkou, na jejímž konci se mé rozsypané kousky mozaiky seskládaly do úchvatného obrazu, který mi ukazuje, jak vzácnou bytostí jsem. Byla a stále je to cesta prosté krásy a nekonečných možností, které život přináší. Jitku a její vedení mohu z hloubky srdce doporučit, je úžasná a ochotně se dělí o svá nej…”

Jana Knechtová

“Do výcviku jsem přicházela s přáním získat inspiraci, jak prakticky uchopit myšlenku a koncept Ikigai při práci s mými klienty, a také s přáním se více poznat z různých úhlů pohledu, více se ukotvit sama v sobě, ve svojí síle a svém Ikigai a roli koučky. Všechna moje očekávání výcvik splnil a řekla bych, že je ještě předčil. Získala jsem velmi praktický návod, inspiraci a formu, jak můžu své klienty provádět procesem za poznáním jejich Ikigai a nejen to, inspirace pro další práci s mými klienty jsem získala mnohem více. Při mojí cestě výcvikem jsem našla dost pokladů i sama pro sebe a začala se na sebe dívat zase trošku jinak, a navíc jsem poznala spoustu dalších inspirativních žen díky kterým jsem si mohla rozšířit obzory i v jiných směrech a věřím, že zůstaneme v kontaktu i nadále.”

Zuzana Zeidlerová

“Hlavní motiv vstoupit do výcviku ikigai koučky pro mě byl rozšířit si kvalifikaci, abych mohla pomáhat ženám najít oblast své seberealizace, své poslání. Musím ale přiznat, že celý výcvik mi dal mnohem víc. Byl precizně sestavený. Vše srozumitelně podané a materiálů tak akorát, abych ho celý stíhala procházet. Byl to asi první výcvik, který mi dal kromě teorie také spoustu praxe a posunul mě ohromně i osobnostně. Sama jsem si v jeho průběhu objevila své ikigai a uvědomila si svoji vnitřní sílu a navíc jsem našla spřízněné duše – ženy, se kterými se vídáme i po skončení výcviku. Děkuji za vše.”

Aneta Uhrová

“Do výcviku jsem se přihlásila díky mé vnitřní intuici, silnému impulzu, který mě vedl. Pro sebe jsem si zvědomila, že bych čas ráda využila na to, abych se cítila jistější v tom, co už dělám. Abych si věřila a sdílela se světem svou misi. Získala jsem neuvěřitelnou podporu. Dokonce i s přesahem, který je pro mě tolik důležitou hodnotou. Prostor, který Jitka dokáže otevřít a držet, je právě ten, ve kterém člověk může přijímat sám sebe. Prostor, ve kterém se spojuje nebe a země a sny dostávají svou podobu. Pro mě to byl důležitý dílek do mého “vtělesnění”.”

Lucie Váchová

“Do výcviku jsem se přihlásila po vnitřním impulzu “tam musím být” a vůbec jsem netušila, do čeho jdu a co kromě “papíru” získám. Získala jsem toho tolik, že by to vydalo na brožurku. Ty tři měsíce byly neskutečné. Vše probíhalo tak jemně a b absolutním plynutí. Najednou je konec a já jsem díky výcviku, tobě a Lucce vyrostla tak, že se mi o tom nesnilo v žádném snu. Ze ❤️ ti za vše děkuji.”

Nikola Hodovská

“Když jsem nastupovala do Ikigai výcviku k Jitce, vůbec jsem nevěděla, co od toho očekávat. Řekla jsem si, že to prostě zkusím. Už první úkol napsat si dopis z pozice já za 3 měsíce byl hodně zajímavý. Řekla jsem si, že popustím uzdu fantazii a napíšu tam fakt nejlepší možný výstup. A ani ten zdaleka nevyjadřuje, co všechno mi tento výcvik dal. Objevila jsem sama sebe a ukotvila se ve svém poslání a svých schopnostech. Získala jsem úžasný nástroj, kterým mohu naplňovat vizi více lidí na správných místech. A v neposlední řadě jsem našla sesterství spřízněných žen, svůj nový kmen. Obrovská vděčnost. Děkuji.”

Kateřina Machek

“Do výcviku jsem šla s vizí, že život jde žít určitě lehčeji a svobodněji. A s přáním, abychom se přesně tohle naučila a mohla to předávat pak dál. Přesně tohle se mi splnilo, zároveň však mnohem víc. Výcvik mi pomohl najít svůj střed a ujasnit si, s čím přesně chci pomáhat svým klientům. Oceňuji všechny informace, tréninky, cvičení i laskavé a bezpečné provedením celým výcvikem. To vše mi umožnilo postavit se do své síly a začít provázet klienty v tom, jak mohou i oni najít svůj smysl a pak za ním jít.”

Veronika Pačesová

“Od výcviku jsem měla vysoká očekávání, ale ještě je předčil:) kromě naprosto skvělé smysluplné techniky, které věřím, že může pomoci tomu, aby byl svět lepší místo, jsem získala i spoustu poznání o sobě samé, báječnou komunitu Ikigaiek, optimismus a energii!”
Helena Hůrková

Helena Hůrková

“Společná cesta v rámci výcviku koučky IKIGAI byla jedním slovem nádherná. Po celou dobu jsem se cítila jako v bavlnce. Rozuměj opečovaná a v plné pozornosti. Jitka vybrala úžasnou různorodou malou skupinku žen pro společnou cestu. Připravila obsahově a hodnotově úžasný proces, během něhož jsem si uvědomila spoustu věcí. A co pro mě bylo nejvíc, uvědomila jsem si svoje bytí, svůj smysl, svoje IKIGAI. Zároveň se mi čím dál tím víc usazovala chuť sdílet dál a provázet druhé k jejich IKIGAI. Navíc pro byly připraveno několik velmi zajímavých bonusů, které byly tou třešničkou na dortu. Mám mnoho krásných pocitů. Shrnu je tím, že Z CELÉHO SVÉHO SRDCE DĚKUJI ❤️”

Lucie Horenská

Otázky a odpovědi:

Jsme fanynky postupných rozjezdů a malé impulsy budeme mít směrem k vám už od 10.10.2022. Kurz startuje prvním oficiálním zahajovacím setkáním 26.10.2022 a dále bude následovat 7 setkání po 90 minutách 1×14 dní. Termíny setkání na Zoomu jsou plánované na středy večer a čtvrtky ráno a snažíme se tak vyjít maximálně vstříc vašim možnostem. Kurz je veden online formou. Součástí výcviku bude i samostudium a práce ve dvojicích. Předpokládaná doba studia a trénování je přibližně 4-5 hodin týdně.
Budeme se bavit o tvé vnitřní motivaci, tvých zkušenostech a o tom, jak výcvik zapadá do tvé vize. Odpovím také na všechny tvé otázky. V případě, že bude všechno sedět, domluvíme další kroky. (termíny, platba, technikálie atd.)
Pro tyto případy jsem stanovila splátkový kalendář na 3 části. Pokud potřebuješ rozdělit na ještě menší části, objednej se na vstupní rozhovor a pokud nám to bude dávat opravdu velký smysl a mělo to být jedinou brzdou, společně objevíme řešení.
Ano. Poskytuji 100% záruku spokojenosti a průběžně ji během výcviku kontroluji v rámci zpětných vazeb.