Jana Knechtová

“Život není o počtu nádechů a výdechů, leč o chvílích, které dech berou.”
Něco o mně:

Ikigai kouč, body-soul mentor, designérka slow fashion vlastní značky Grey Poetess, autorka pečujících projektů Dípti jóga a Mystická menopauza.

Vystudovala jsem fytoterapii a taoismus na 1. škole tradiční čínské medicíny, akademii jógy a holistickou aromaterapii. Souzním s minimalismem zenu a filozofií wabi sabi. Právě teď se nořím do tajů mysticismu s Rebeccou Campbell.

Mou perlou i vášní je nalézání souvislostí a jejich propojování do harmonického celku. Miluji svou duši, své tělo, tuhle Zemi, svou neutuchající zvědavost a touhu objevně po ní kráčet a také své každodenní rituály.

Mou srdcovou klientkou je žena jako já. Žena, jež stojí na prahu a nebo už sama kráčí nevyhnutnou etapou zrání svého života. V níž nic nekončí, ba právě vše opravdové začíná. Na ní objevuje dary, jež ona zralost přináší. Něžně, láskyplně, otevřeně k vlastní hodnotě a ceně, k se životem souznění.

Můj přívětivý prostor je však otevřen i mužům. Neboť, i ti svá témata a pochybnosti mají. I těm ráda pomůžu. Z bludného kruhu vymotat se a do života chytit druhý dech.

Řekneme si víc na bezplatné úvodní schůzce. O mých 30 minut žádejte na mém webu, prostřednictvím zpráv na sociálních sítích či na e-mailové adrese janaknecht@seznam.cz.

MÁ IKIGAI MANTRA:
Bytostnou krásou uzdravuji svět.
Místo:

Online | Osobně Brno

CENA:

Ikigai koučink: 12 500 Kč

VIP program ikigai koučink + body mentoring: 20 000 Kč

VIDEOMEDAILONEK: