WORKBOOK – OBJEVTE SVÉ IKIGAI

Certifikovaný výcvik Ikigai

Právě se můžete přihlásit do třetího běhu výcviku Ikigai, který bude probíhat od října 2023 do února 2024.

Objevte své Ikigai sami, jen s pomocí skvělého pomocníka.

A pak začněte přetvářet svůj život tak, aby více kopíroval to, kdo jste opravdu vy.

POZOR: Vedlejším efektem Ikigai je zpomalení.

Není krásnější pocit, než když je člověk na svém pravém místě. Můžete se k němu přiblížit klidně dnes.

Proč znát své Ikigai?

Už nemusíte spěchat a brát každou příležitost – znáte totiž váš vlastní směr a už můžete postupně jít po své životní cestě svým srdcovým tempem.

Ve wokbooku najdete

Díky tomu:


Stáhnout workbook za 99 Kč

Workbook je ve formátu pdf a po zaplacení vám přijde e-mailem.

Nejdřív si ale přečtěte o této typické situaci, která se děje našim klientům …

Veškerá transformace začíná důkladným uvědoměním si sebe sama.

Dnešní doba je zrychlená. Denně na nás míří tolik sdělení, požadavků druhých a nabídek, že se v tom můžeme snadno ztratit. Většina lidí jede na autopilota, víc než je zdrávo a tak se velmi často stává, že se jednoho dne probudíme a s hrůzou zjistíme, že jsme někde, kde vůbec vlastně nechceme být. Jak se to stalo?

Proč dělám práci, která mě vůbec nebaví a nevidím v ní smysl? Proč mi moje denní aktivity berou veškerou energii? Proč mě všichni kolem štvou? Proč mám chuť ze svého života neustále unikat? Proč mám pocit, že jsem tu možná úplně zbytečně? Proč mě nikdo neocení?

Takové otázky napadají více lidí, než si myslíme. Něco v životě zkrátka neladí.

Ta situace je mnohdy jeví jako bezvýchodná, ke změně nám chybí sebevědomí, odvaha i vize a směr, kam vlastně vykročit. V životě se nám dějí různé situace, které nám způsobily bolest a my se přes ně nemůžeme přenést. To všechno nás drží na místě a my se pořád motáme v kruhu. 

I malý klíč může otevřít velké dveře.

Ikigai koučink je klíčem.

Výcvik Ikigai USP je vhodný pro mírně i více pokročilé. Absolventi získají ucelený,
sebepoznávací a transformační program pro sebe i své klienty
.

Mentorky výcviku

Jitka kurz 16

Jitka kolářová

Jsem autorka projektů, certifikovaná koučka a milovnice přirozeného prodeje. Dřív jsem se pohybovala ve světě, kde se úspěch měřil čísly a růstovou křivkou. Snažila jsem se napasovávat do modelu, který mi nebyl přirozený a tak mi v jeden moment natvrdo došly baterky.

Po prodeji mojí firmy jsem si nadělila luxusní dárek – volný rok, který jsem věnovala znovusebepoznání do hloubky, abych si byla opravdu jistá, že moje další kroky mě povedou cestou, která bude opravdu moje.  Do života mi přišla filozofie Ikigai, podle které jsem si vytvořila základní poznání a nadchla mě tak, že jsem jí začala studovat do hloubky.

Díky tomu znovu objevila sebe a svůj další směr. Najednou jsem věděla kam a proč vykročit. A můj život dostal úplně novou šťávu. Rozhodla jsem si to know-how, které mi tak dlouho trvalo nabýt, nenechat jen pro sebe. Začala jsem dělat workshopy, pracovat s klienty, vést kurzy, skrz které si ujasnilo své Ikigai 1000+ lidí, zažila Ikigai v Japonsku, proškolila další kouče a lektory (31) a momentálně s týmem Ikigai’s podporujeme ostatní k objevování jejich pravého místa a ikigai a hledáme jedinečné cesty k jeho realizaci ve fyzickém světě.

Jitka tůmová

Životní a profesní koučka, trenérka, mentorka komunikace. Vaše nadšená podporovatelka v dovednostech a sebedůvěře. Více o mně tady.

Připojte se do týmu ambasadorů Ikigai a staňte se hybnou silou pro udržitelnou budoucnost, kde je ještě více lidí na svých místech.

Objednejte se na vstupní rozhovor a zjistěte,
jestli je výcvikový program pro vás.Jitka kurz 16

Jitka kolářová


Rezervovat termín

Jitka Tůmová


Rezervovat termín

Jitka kolářová


Rezervovat termín

Jitka Tůmová


Rezervovat termín

Co obnáší metodika USP?

“Metodika Ikigai USP je ucelená metoda, která provádí člověka během 5 sezení hloubkovou introspekcí. Výchozí pozice je člověk, který neví, v čem je dobrý, nezná své možnosti a zdroje, stojí na místě nebo se točí v kruhu a nemá příliš velkou důvěru v sebe sama. Během procesu se ladí na své vnitřní já, společně mapujeme osu jeho života a odhalujeme slepá místa. Koučovaný se na sebe dívá novýma očima. Objevujeme kam ho to vede, definuje si své osobní životní hodnoty. Člověk na konci procesu zná své unikátní hrací hřiště, získá nový sebenáhled, je ztotožněn se sebou sama a má obrovskou chuť a sebevědomí dělat kroky, které ho dovedou tam, kam potřebuje. Ikigai umí propisovat do svých běžných dnů. Pro úspěšné dokončení je zapotřebí klientova plná pozornost na proces a také vytvoření prostoru od kouče, který vkládá svou maximální způsobilost.”
Na výcviku detailně projdeme tato témata:

1. Ladění se na optiku Ikigai
2. Co miluješ
3. V čem vynikáš
4. Co svět potřebuje
5. Za co dostaneš zaplaceno
6. Kdo opravdu jsi

Výcvik obsahuje tyto 4 nadupané sekce:

IKIGAI SEKCE

MARKETINGOVO-PRODEJNÍ SEKCE

PODPŮRNÁ SEKCE

BONUSOVÁ SEKCE

Videa s hosty:

Po absolvování tohoto komplexního výcviku budete mít v rukou fungující nástroj sebepoznání, po kterém je na trhu velká poptávka.

Návratnost investice již po 3 klientech.

Cena výcviku: 44 000 Kč

(možnost až tří splátek)

Výhodnější cena do 10. 9. 2023: 39 000 Kč

PRO REZERVACI MÍSTA VE VÝCVIKU SI OBJEDNEJTE TERMÍN
VSTUPNÍHO ROZHOVORU S JEDNOU Z MENTOREK

Jitka kurz 16

Jitka kolářová


Rezervovat termín

Jitka Tůmová


Rezervovat termín

Jitka kurz 16

Jitka kolářová


Rezervovat termín

Jitka Tůmová


Rezervovat termín

REFERENCE OD ABSOLVENTŮ PŘEDCHOZÍCH VÝCVIKŮ:

“Když jsem nastupovala do Ikigai výcviku k Jitce do výcviku jsem přišla se záměrem nahlédnout do procesu nacházení smyslu. Tvoří pro mě nedílnou součást resilience, otevírání se světu a vzkvétání. Objevila jsem léčivou moc spojenou s procházením jednotlivých kruhů a finálním dosednutím “kdo opravdu jsem”. Je to zkušenost k nezaplacení. Největší přidanou hodnotou pro mě bylo společenství bytostí spojených společným záměrem, připadala jsem si jak včela v úlu.”tce, vůbec jsem nevěděla, co od toho očekávat. Řekla jsem si, že to prostě zkusím. Už první úkol napsat si dopis z pozice já za 3 měsíce byl hodně zajímavý. Řekla jsem si, že popustím uzdu fantazii a napíšu tam fakt nejlepší možný výstup. A ani ten zdaleka nevyjadřuje, co všechno mi tento výcvik dal. Objevila jsem sama sebe a ukotvila se ve svém poslání a svých schopnostech. Získala jsem úžasný nástroj, kterým mohu naplňovat vizi více lidí na správných místech. A v neposlední řadě jsem našla sesterství spřízněných žen, svůj nový kmen. Obrovská vděčnost. Děkuji.”

Ikigai - Reference - Kruh

Ivana Štefková

“Do výcviku jsem přicházela s přáním získat inspiraci, jak prakticky uchopit myšlenku a koncept Ikigai při práci s mými klienty, a také s přáním se více poznat z různých úhlů pohledu, více se ukotvit sama v sobě, ve svojí síle a svém Ikigai a roli koučky. Všechna moje očekávání výcvik splnil a řekla bych, že je ještě předčil. Získala jsem velmi praktický návod, inspiraci a formu, jak můžu své klienty provádět procesem za poznáním jejich Ikigai a nejen to, inspirace pro další práci s mými klienty jsem získala mnohem více. Při mojí cestě výcvikem jsem našla dost pokladů i sama pro sebe a začala se na sebe dívat zase trošku jinak, a navíc jsem poznala spoustu dalších inspirativních žen díky kterým jsem si mohla rozšířit obzory i v jiných směrech a věřím, že zůstaneme v kontaktu i nadále.”

Ikigai - Reference - Kruh

Zuzana Zeidlerová

“Když jsem nastupovala do Ikigai výcviku k Jitce, vůbec jsem nevěděla, co od toho očekávat. Řekla jsem si, že to prostě zkusím. Už první úkol napsat si dopis z pozice já za 3 měsíce byl hodně zajímavý. Řekla jsem si, že popustím uzdu fantazii a napíšu tam fakt nejlepší možný výstup. A ani ten zdaleka nevyjadřuje, co všechno mi tento výcvik dal. Objevila jsem sama sebe a ukotvila se ve svém poslání a svých schopnostech. Získala jsem úžasný nástroj, kterým mohu naplňovat vizi více lidí na správných místech. A v neposlední řadě jsem našla sesterství spřízněných žen, svůj nový kmen. Obrovská vděčnost. Děkuji.”

Ikigai - Reference - Kruh

Kateřina Machek

“Do výcviku jsem přicházela s přáním proniknout do procesu ikigai, zažít podpůrnou komunitu žen s respektem k jinakosti, projít hlubším sebepoznáním a proniknout do on-line podnikání. První tři se naplnily na 100%. On-line prostor je pro mě stále výzvou, ale píšu zatím:-). Hlavně jsem našla své místo, ženy do Ikigai dream teamu, první praxi s koučováním a novou dimenzi tance díky Niky Melia. Největší hodnotou pro mě bylo a je patřit do skupiny úžasných žen, být součástí mise: Co nejvíce lidí na správném místě a prostor na hlubší sebepoznání a možnost sdílení během procesu a taky průvodce ikigai procesem. Doporučuji výcvik na 200%.”

Ikigai - Reference - Kruh

Lenka Převorová

“Hlavní motiv vstoupit do výcviku ikigai koučky pro mě byl rozšířit si kvalifikaci, abych mohla pomáhat ženám najít oblast své seberealizace, své poslání. Musím ale přiznat, že celý výcvik mi dal mnohem víc. Byl precizně sestavený. Vše srozumitelně podané a materiálů tak akorát, abych ho celý stíhala procházet. Byl to asi první výcvik, který mi dal kromě teorie také spoustu praxe a posunul mě ohromně i osobnostně. Sama jsem si v jeho průběhu objevila své ikigai a uvědomila si svoji vnitřní sílu a navíc jsem našla spřízněné duše – ženy, se kterými se vídáme i po skončení výcviku. Děkuji za vše.”

Ikigai - Reference - Kruh

Aneta Uhrová

“Do výcviku jsem se přihlásila díky mé vnitřní intuici, silnému impulzu, který mě vedl. Pro sebe jsem si zvědomila, že bych čas ráda využila na to, abych se cítila jistější v tom, co už dělám. Abych si věřila a sdílela se světem svou misi. Získala jsem neuvěřitelnou podporu. Dokonce i s přesahem, který je pro mě tolik důležitou hodnotou. Prostor, který Jitka dokáže otevřít a držet, je právě ten, ve kterém člověk může přijímat sám sebe. Prostor, ve kterém se spojuje nebe a země a sny dostávají svou podobu. Pro mě to byl důležitý dílek do mého “vtělesnění”.”

Ikigai - Reference - Kruh

Lucie Váchová

“Do výcviku jsem se přihlásila po vnitřním impulzu “tam musím být” a vůbec jsem netušila, do čeho jdu a co kromě “papíru” získám. Získala jsem toho tolik, že by to vydalo na brožurku. Ty tři měsíce byly neskutečné. Vše probíhalo tak jemně a b absolutním plynutí. Najednou je konec a já jsem díky výcviku, tobě a Lucce vyrostla tak, že se mi o tom nesnilo v žádném snu. Ze ❤️ ti za vše děkuji.”

Ikigai - Reference - Kruh

Nikola Hodovská

“V Jitce se snoubí osobní zkušenost na poli úspěšného podnikání s jemnou a přirozenou esencí ženy. Výcvik pro mne byl objevnou stezkou, na jejímž konci se mé rozsypané kousky mozaiky seskládaly do úchvatného obrazu, který mi ukazuje, jak vzácnou bytostí jsem. Byla a stále je to cesta prosté krásy a nekonečných možností, které život přináší. Jitku a její vedení mohu z hloubky srdce doporučit, je úžasná a ochotně se dělí o svá nej…”

Ikigai - Reference - Kruh

Jana Knechtová

“Do výcviku jsem šla s vizí, že život jde žít určitě lehčeji a svobodněji. A s přáním, abychom se přesně tohle naučila a mohla to předávat pak dál. Přesně tohle se mi splnilo, zároveň však mnohem víc. Výcvik mi pomohl najít svůj střed a ujasnit si, s čím přesně chci pomáhat svým klientům. Oceňuji všechny informace, tréninky, cvičení i laskavé a bezpečné provedením celým výcvikem. To vše mi umožnilo postavit se do své síly a začít provázet klienty v tom, jak mohou i oni najít svůj smysl a pak za ním jít.”

Ikigai - Reference - Kruh

Veronika Pačesová

“Od výcviku jsem měla vysoká očekávání, ale ještě je předčil:) kromě naprosto skvělé smysluplné techniky, které věřím, že může pomoci tomu, aby byl svět lepší místo, jsem získala i spoustu poznání o sobě samé, báječnou komunitu Ikigaiek, optimismus a energii!”

Helena Hůrková

Helena Hůrková

“Společná cesta v rámci výcviku koučky IKIGAI byla jedním slovem nádherná. Po celou dobu jsem se cítila jako v bavlnce. Rozuměj opečovaná a v plné pozornosti. Jitka vybrala úžasnou různorodou malou skupinku žen pro společnou cestu. Připravila obsahově a hodnotově úžasný proces, během něhož jsem si uvědomila spoustu věcí. A co pro mě bylo nejvíc, uvědomila jsem si svoje bytí, svůj smysl, svoje IKIGAI. Zároveň se mi čím dál tím víc usazovala chuť sdílet dál a provázet druhé k jejich IKIGAI. Navíc pro byly připraveno několik velmi zajímavých bonusů, které byly tou třešničkou na dortu. Mám mnoho krásných pocitů. Shrnu je tím, že Z CELÉHO SVÉHO SRDCE DĚKUJI ❤️”

Ikigai - Reference - Kruh

Lucie Horenská

“Ve výcviku jsem nalezla více než jsem si na začátku přála. Za mě není výcvik ´jen´ předáním či naučením procesu ikigai koučinku. Má velký přesah do osobní roviny. Zjistila jsem o sobě mnoho, ujasnila si své hodnoty. Opět jsem získala lehkost do svého života, nasměrovala jsem se. Přínos prožití procesu na vlastní kůži pro mě byl neměřitelný a nedocenitelný. IKIGAI je za mě něco, co by mělo být součástí většiny projektů, systémů a hlavně provázet nás samotné během našeho života, především na úrovni každodenního života. Je to úhel pohledu, je to styl života, je to způsob přemýšlení, kterého se nechci vzdát, jelikož mne bude kotvit v mé podstatě. Vyzdvihnout musím také technickou stránku výcviku, materiály, zpracování členské sekce… PODPORU A NADŠENÍ ze strany lektorek, jak teoretickou, praktickou, ale hlavně LIDSKOU! Pocit po absolvování výcviku jedním slovem: vděčnost Odnáším si: Víru v sebe a v proces IKIGAI koučinku.”

Ikigaiky - šablona

Andrea Mališová

REFERENCE OD ABSOLVENTŮ PŘEDCHOZÍCH VÝCVIKŮ:

“Do výcviku jsem přišla se záměrem nahlédnout do procesu nacházení smyslu. Tvoří pro mě nedílnou součást resilience, otevírání se světu a vzkvétání. Objevila jsem léčivou moc spojenou s procházením jednotlivých kruhů a finálním dosednutím “kdo opravdu jsem”. Je to zkušenost k nezaplacení. Největší přidanou hodnotou pro mě bylo společenství bytostí spojených společným záměrem, připadala jsem si jak včela v úlu.”


Ivana Štefková


“Do výcviku jsem přicházela s přáním proniknout do procesu ikigai, zažít podpůrnou komunitu žen s respektem k jinakosti, projít hlubším sebepoznáním a proniknout do on-line podnikání. První tři se naplnily na 100%. On-line prostor je pro mě stále výzvou, ale píšu zatím:-). Hlavně jsem našla své místo, ženy do Ikigai dream teamu, první praxi s koučováním a novou dimenzi tance díky Niky Melia. Největší hodnotou pro mě bylo a je patřit do skupiny úžasných žen, být součástí mise: Co nejvíce lidí na správném místě a prostor na hlubší sebepoznání a možnost sdílení během procesu a taky průvodce ikigai procesem. Doporučuji výcvik na 200%.”


Lenka Převorová


“V Jitce se snoubí osobní zkušenost na poli úspěšného podnikání s jemnou a přirozenou esencí ženy. Výcvik pro mne byl objevnou stezkou, na jejímž konci se mé rozsypané kousky mozaiky seskládaly do úchvatného obrazu, který mi ukazuje, jak vzácnou bytostí jsem. Byla a stále je to cesta prosté krásy a nekonečných možností, které život přináší. Jitku a její vedení mohu z hloubky srdce doporučit, je úžasná a ochotně se dělí o svá nej…”


Jana Knechtová


“Do výcviku jsem přicházela s přáním získat inspiraci, jak prakticky uchopit myšlenku a koncept Ikigai při práci s mými klienty, a také s přáním se více poznat z různých úhlů pohledu, více se ukotvit sama v sobě, ve svojí síle a svém Ikigai a roli koučky. Všechna moje očekávání výcvik splnil a řekla bych, že je ještě předčil. Získala jsem velmi praktický návod, inspiraci a formu, jak můžu své klienty provádět procesem za poznáním jejich Ikigai a nejen to, inspirace pro další práci s mými klienty jsem získala mnohem více. Při mojí cestě výcvikem jsem našla dost pokladů i sama pro sebe a začala se na sebe dívat zase trošku jinak, a navíc jsem poznala spoustu dalších inspirativních žen díky kterým jsem si mohla rozšířit obzory i v jiných směrech a věřím, že zůstaneme v kontaktu i nadále.”


Zuzana Zeidlerová


“Hlavní motiv vstoupit do výcviku ikigai koučky pro mě byl rozšířit si kvalifikaci, abych mohla pomáhat ženám najít oblast své seberealizace, své poslání. Musím ale přiznat, že celý výcvik mi dal mnohem víc. Byl precizně sestavený. Vše srozumitelně podané a materiálů tak akorát, abych ho celý stíhala procházet. Byl to asi první výcvik, který mi dal kromě teorie také spoustu praxe a posunul mě ohromně i osobnostně. Sama jsem si v jeho průběhu objevila své ikigai a uvědomila si svoji vnitřní sílu a navíc jsem našla spřízněné duše – ženy, se kterými se vídáme i po skončení výcviku. Děkuji za vše.”


Aneta Uhrová


“Do výcviku jsem se přihlásila díky mé vnitřní intuici, silnému impulzu, který mě vedl. Pro sebe jsem si zvědomila, že bych čas ráda využila na to, abych se cítila jistější v tom, co už dělám. Abych si věřila a sdílela se světem svou misi. Získala jsem neuvěřitelnou podporu. Dokonce i s přesahem, který je pro mě tolik důležitou hodnotou. Prostor, který Jitka dokáže otevřít a držet, je právě ten, ve kterém člověk může přijímat sám sebe. Prostor, ve kterém se spojuje nebe a země a sny dostávají svou podobu. Pro mě to byl důležitý dílek do mého “vtělesnění”.”


Lucie Váchová


“Do výcviku jsem se přihlásila po vnitřním impulzu “tam musím být” a vůbec jsem netušila, do čeho jdu a co kromě “papíru” získám. Získala jsem toho tolik, že by to vydalo na brožurku. Ty tři měsíce byly neskutečné. Vše probíhalo tak jemně a b absolutním plynutí. Najednou je konec a já jsem díky výcviku, tobě a Lucce vyrostla tak, že se mi o tom nesnilo v žádném snu. Ze ❤️ ti za vše děkuji.”


Nikola Hodovská


“Když jsem nastupovala do Ikigai výcviku k Jitce, vůbec jsem nevěděla, co od toho očekávat. Řekla jsem si, že to prostě zkusím. Už první úkol napsat si dopis z pozice já za 3 měsíce byl hodně zajímavý. Řekla jsem si, že popustím uzdu fantazii a napíšu tam fakt nejlepší možný výstup. A ani ten zdaleka nevyjadřuje, co všechno mi tento výcvik dal. Objevila jsem sama sebe a ukotvila se ve svém poslání a svých schopnostech. Získala jsem úžasný nástroj, kterým mohu naplňovat vizi více lidí na správných místech. A v neposlední řadě jsem našla sesterství spřízněných žen, svůj nový kmen. Obrovská vděčnost. Děkuji.”


Kateřina Machek


“Do výcviku jsem šla s vizí, že život jde žít určitě lehčeji a svobodněji. A s přáním, abychom se přesně tohle naučila a mohla to předávat pak dál. Přesně tohle se mi splnilo, zároveň však mnohem víc. Výcvik mi pomohl najít svůj střed a ujasnit si, s čím přesně chci pomáhat svým klientům. Oceňuji všechny informace, tréninky, cvičení i laskavé a bezpečné provedením celým výcvikem. To vše mi umožnilo postavit se do své síly a začít provázet klienty v tom, jak mohou i oni najít svůj smysl a pak za ním jít.”


Veronika Pačesová


“Od výcviku jsem měla vysoká očekávání, ale ještě je předčil:) kromě naprosto skvělé smysluplné techniky, které věřím, že může pomoci tomu, aby byl svět lepší místo, jsem získala i spoustu poznání o sobě samé, báječnou komunitu Ikigaiek, optimismus a energii!”

Helena Hůrková

Helena Hůrková


“Společná cesta v rámci výcviku koučky IKIGAI byla jedním slovem nádherná. Po celou dobu jsem se cítila jako v bavlnce. Rozuměj opečovaná a v plné pozornosti. Jitka vybrala úžasnou různorodou malou skupinku žen pro společnou cestu. Připravila obsahově a hodnotově úžasný proces, během něhož jsem si uvědomila spoustu věcí. A co pro mě bylo nejvíc, uvědomila jsem si svoje bytí, svůj smysl, svoje IKIGAI. Zároveň se mi čím dál tím víc usazovala chuť sdílet dál a provázet druhé k jejich IKIGAI. Navíc pro byly připraveno několik velmi zajímavých bonusů, které byly tou třešničkou na dortu. Mám mnoho krásných pocitů. Shrnu je tím, že Z CELÉHO SVÉHO SRDCE DĚKUJI ❤️”


Lucie Horenská


“Ve výcviku jsem nalezla více než jsem si na začátku přála. Za mě není výcvik ´jen´ předáním či naučením procesu ikigai koučinku. Má velký přesah do osobní roviny. Zjistila jsem o sobě mnoho, ujasnila si své hodnoty. Opět jsem získala lehkost do svého života, nasměrovala jsem se. Přínos prožití procesu na vlastní kůži pro mě byl neměřitelný a nedocenitelný. IKIGAI je za mě něco, co by mělo být součástí většiny projektů, systémů a hlavně provázet nás samotné během našeho života, především na úrovni každodenního života. Je to úhel pohledu, je to styl života, je to způsob přemýšlení, kterého se nechci vzdát, jelikož mne bude kotvit v mé podstatě. Vyzdvihnout musím také technickou stránku výcviku, materiály, zpracování členské sekce… PODPORU A NADŠENÍ ze strany lektorek, jak teoretickou, praktickou, ale hlavně LIDSKOU! Pocit po absolvování výcviku jedním slovem: vděčnost Odnáším si: Víru v sebe a v proces IKIGAI koučinku.”


Andrea MališováChcete se dozvědět více o Ikigai?

Otázky a odpovědi

Jak bude výcvik časově náročný?

Fandíme postupným rozjezdům a malé impulsy budeme mít směrem k vám už od začátku října 2023. Kurz startuje prvním oficiálním zahajovacím setkáním a dále bude následovat 7 setkání po 120 minutách 1×14 dní. Kurz je veden online formou. Součástí výcviku bude i samostudium a práce ve dvojicích. Předpokládaná doba studia a trénování je přibližně 4-5 hodin týdně.

Co se bude dít na vstupním rozhovoru?

Budeme se bavit o vaší vnitřní motivaci, zkušenostech a o tom, jak výcvik zapadá do vaší vize. Odpovíme také na všechny vaše otázky. V případě, že bude všechno sedět, domluvíme další kroky. (termíny, platba, technikálie atd.)

Mám velký zájem, ale nemám peníze.

Pro tyto případy máme splátkový kalendář na 3 části. Pokud potřebujete rozdělit na ještě menší části, objednejte se na vstupní rozhovor a pokud nám to bude dávat opravdu velký smysl a mělo by to být jedinou brzdou, společně najdeme řešení.

Je nějaká záruka spokojenosti?

Ano. Poskytujeme 100% záruku spokojenosti a průběžně ji během výcviku kontrolujeme v rámci zpětných vazeb.

Co znamená, že se jedná o certifikovaný výcvik?

Tento intenzivní a 4měsíční výcvik v rozsahu 80h je po splnění veškerých podmínek zakončen vystavením jmenného certifikátu s podpisem autorky metodiky Ikigai USP Jitky Kolářové. Podmínky pro získání certifikátu jsou: plně završený Ikigai proces (včetně diagramu a plakátu Ikigai), vedení ikibooku, min. 80% účast na Zoomech, práce ve dvojicích a supervize.

Momentálně jsme v procesu zapsání výcviku u MŠMT – v této chvíli není zatím výcvik akreditovaný.
Výstupem certifikátu je pojmenování Ikigai coach & practicioner. Záleží na také na typu vašeho dalšího vzdělání a kvalifikace.

Rezervovat si termín rozhovoru pro přihlášení do výcviku Ikigai >>